Ruský malíř kolem 1950
Portrét dívky, signováno vlevo nahoře (signatura neidentifikována), olej/plátno, 64,5 x 43,5 cm, lehce poškozená malba (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Ruský malíř kolem 1950
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |